محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18  سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

5 کار ممنوع و اشتباه قبل از رابطه جنسی

مصرف نوشیدنی‌های الکلی حس و حال شما را به طور کلی از بین ببرد. در حقیقت، مطالعات انجام شده نشان می‌دهد که ۱۱ درصد از مصرف کنندگان الکل، در رسیدن به ارگاسم مشکل دارند.

به گزارش سایت  طبتاج  اشتباه است دیگر! حتی افرادی که در رابطه جنسی خود تجربیات موفقی دارند هم گاهی قبل از ارتباط جنسی، دچار اشتباهاتی شوند.

بعضی از این اشتباهات باعث می شود رابطه جنسی خوبی با همسرتان نداشته باشید و هرگز هم فکر نکنید که خوب نبودن این رابطه برای چه بوده! در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم و بگوییم قبل از رابطه جنسی این ۵ کار را انجام ندهید.

خوردن آنتی هیستامین

آنتی هیستامین ها آبریزش بینی را متوقف می کنند و چون این روزها در فصل حساسیت هستیم، استفاده از آن بسیار زیاد است اما بهتر است بدانید استفاده از این دارو باعث خشک شدن قسمت های دیگر بدن، به ویژه باعث خشک شدن واژن می شود. برای همین وقتی ۲۴ ساعت قبل از رابطه جنسی، آنتی هیستامین می خورید، رابطه راحتی نخواهید داشت و میل جنسی کمی خواهید داشت.


مصرف غذاهای تند

شاید با خواندن این میان تیتر با خودتان بگویید غذاهای تند که میل جنسی را زیاد می کند؟ بله! این غذاها باعث افزایش میل جنسی می شود اما از طرف دیگر غذاهای تندروی بوی واژن تاثیر می گذارد. غذاهای بسیار تند، گاز و نفخ معده ایجاد می کند. ۲۴ ساعت قبل از رابطه جنسی از مصرف غذاهای تند بپرهیزید.

مصرف بسیار زیاد نوشیدنی های الکلی

مصرف نوشیدنی های الکلی حس و حال شما را به طور کلی از بین ببرد. در حقیقت، مطالعات انجام شده نشان می دهد که ۱۱ درصد از مصرف کنندگان الکل، در رسیدن به ارگاسم مشکل دارند.

استفاده از مسواک های برقی

اگرچه این موضوع به نظر عجیب می رسد اما استفاده از مسواک های برقی و دهانشویه های حاوی الکل، ممکن است شما را در معرض بیماری های مقاربتی قرار دهد. اینگونه مسواک ها باعث ایجاد زخم های کوچک در لثه می شود و می تواند مخاط را تحریک و حساس کند. همین امر موجب ایجاد بیماری های آمیزشی می شود.


اصلاح کردن

بهتر است موهای ناحیه شرمگاهی را یک شب قبل از رابطه جنسی اصلاح کنید.

اصلاح کردن می تواند لایه بالایی پوست را بردارد و آن ناحیه را حساس تر کند. همچنین اینکار منجر می شود فولیکول های مو تحریک شود و زخم های کوچک صورتی رنگ بر روی پوست این ناحیه پدیدار گردد. در نهایت، ناحیه واژن مستعد عفونت های مختلفی خواهد شد.

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
مطالب مرتبط
پیشنهاد ما