محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18  سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

17 راهکار برای رسیدن به ارگاسم در سکس و رابطه جنسی

منقبض کردن عضلات دور واژن به آوردن خون به دستگاه تناسلی و درنتیجه ایجاد تحریک و ارگاسم کمک می‌کند. این عضلات همان عضلاتی هستند که موقع ارگاسم منقبض می‌شوند. فشردن و منقبض کردن این عضلات به تشدید ارگاسم کمک می‌کند.

به گزارش سایت  طبتاج   یکی از نگرانی های خانم ها درمورد رابطه جنسی مشکل آنها در رسیدن به ارگاسم است. در این مقاله نکاتی را برایتان مطرح می کنیم که مطمئناً موثر خواهد بود:

* نکات روحی:

۱- خیالبافی رابطه جنسی

خیلی از خانم ها وقتی درمورد رابطه جنسی خیالبافی می کنند، می توانند از قدرت ذهنشان برای تحریک خود، هم فیزیکی و هم روحی، استفاده کنند. این روش همچنین به خانمها کمک می کند بفهمند که چه چیزهایی باعث تحریک آنها می شود (مثلاً داستان های رمانتیک، آهنگ ها و فیلم های عاشقانه) و از این ابزارها قبل از رابطه جنسی با همسرشان استفاده کنند. این شروع گرم می تواند به راحت تر رسیدن به پایان کمک کند.

۲- ریلکس باشید

خیلی از خانم ها برای اینکه بتوانند به لذت جنسی برسند، نیاز به آرامش و وقفه دارند. این به خاطر آن است که فشار احساسی بر واکنش جنسی اثر منفی دارد. پس قبل از یک رابطه جنسی با همسرتان، موسیقی آرامش بخش گوش کنید، یک حمام داغ بگیرید، یک کتاب بخوانید یا هر کار دیگری که برای ریلکس کردن شما جوابگو است. ریلکس و آرام بودن به رسیدن به ارگاسم کمک شایانی می کند.

۳- چیزهایی که موجب حواس پرتی می شود را از بین ببرید

گاهی خانمها موقع رابطه جنسی مداوم فکرشان به وظائف روزانه، نور زیاد داخل اتاق، سروصدا، وجود حیوانات داخل اتاق و از این قبیل پرت می شود. باید ببینید که چه چیزهایی موجب حواس پرتی شما می شود و آنها را از میان بردارید تا بتوانید حین رابطه جنسی خوب روی جسمتان و احساس خوبی که پیدا می کنید، تمرکز داشته باشید تا راحت تر به ارگاسم برسید.

۴- عصبانیتتان را خاموش کنید

داشتن رابطه جنسی با یک جوجه تیغی خیلی سخت است—این احساسی است که خیی از خانمها وقتی از دست همسرشان عصبانی هستند، حس می کنند. عصبانیت آدمها را از هم دور می کند. برای خانمها لازم است که قبل از هرگونه رابطه جنسی، شعله عصبانیت شان را خاموش کنند تا بتوانند صمیمانه با همسرشان رابطه برقرار کنند. اکثر خانمها برای اینکه بتوانند از طریق دستگاه تناسلی شان با کسی ارتباط برقرار کنند، باید قبلاً ارتباط قلبی با او برقرار کرده باشند.

۵- نگران بدنتان و نقص های آن نباشید

کلید اصلی در واکنش پذیری به رابطه جنسی، قبول کردن و تحسین کردن بدنتان است. اگر بیش از حد دغدغه نقص های جسمی تان را داشته باشید، واکنش جنسی شما از بین می رود و به ارگاسم نخواهید رسید. به عبارت دیگر، ذهنتان جلوی واکنش بدنتان را می گیرد. یادتان باشد که اکثر مردها با یک شریک علاقه مند و مشتاق است که تحریک می شوند نه با یک اندام کامل و بی نقص.

۶- حین رابطه جنسی، تمرکز شهوانی داشته باشید

برای این منظور لازم است که ذهنتان را وارد حیطه شهوانی و جنسی کنید تا قدرت تحریک پذیری جسمی تان بیشتر شود. برای کمک به اینکار روی کارهایی که همسرتان انجام می دهد تمرکز کنید. در واقع بهترین روش نگاه کردن به کارهای او و نگاه کردن به چشمهای اوست.

۷- تمرکز کنید

خیلی از خانمها بعد از تحریک شدن باید روی احساسات لذت بخش خود (به خصوص حسی که در دستگاه تناسلی خود احساس می کنند) و بیشتر و بیشتر شدن این احساسات تمرکز کنند.

۸- بیرون رفتن از دام “راه واقعی”

خیلی از افراد (در هر دو جنس) اشتباهاً تصور می کنند که واقعی ترین راه به ارگاسم رسیدن فقط از طریق رابطه جنسی از واژن ایجاد می شود. این عقیده غلط باعث شده است که خیلی از خانمها تصور کنند که دچار مشکلی هستند چون قادر نیستند از طریق رابطه از واژن یا همان راه واقعی به ارگاسم برسند. یادتان باشد، اکثر خانمها از طریق تحریک کلیتوریس است که به ارگاسم می رسند و این هیچ اشکالی ندارد. مهم نیست که ارگاسم از چه طریق اتفاق بیفتد، آنچه اهمیت دارد اتفاق افتادن آن است.

* نکات جسمی:

۱- متخصص بدن خودتان باشید

مطلع شدن از وضعیت بدنتان و واکنش های آن برای رسیدن به ارگاسم خیلی از خانمها لازم است. باید بتوانید کنترل بدنتان را داشته باشید و شخصاً واکنش های آن را بررسی کنید و بعد به همسرتان یاد بدهید که کدام نوع لمس کردن و نوازش کردن برای شما لذت بخش تر است.

یادتان باشد همسرتان متخصص بدن شما نیست! خانم هایی که هیچ اطلاعی از بدن خود ندارند نمی دانند که از چه چیز رابطه جنسی بیشتر لذت می برند. این خانم ها معمولاً به ارگاسم نمی رسند چون نمی دانند که چه کاری را بیشتر دوست دارند.

۲- حرف هایتان را راحت بر زبان آورید

ارتباط آزاد و راحت برای ارضای جنسی بسیار مهم است چون آدم های دیگر نمی توانند ذهن شما را بخوانند. اینکه راحت حرفتان را به زبان بیاورید خیلی خوب است اما اگر دست همسرتان را حین رابطه راهنمایی کنید یا اشاراتی به او بنمایید هم موثر است. گفتگوی آزاد درمورد رابطه جنسی نیازمند اعتماد، اطمینان، احترام و توانایی ریسک پذیری است.

۳- مطمئن شوید که همسرتان روی کارش تمرکز دارد

اگر همسرتان موقع تحریک بدن شما تمرکز نداشته باشد، به هیچ عنوان به ارگاسم نخواهید رسید. پس مطمئن شوید که جز خودتان همسرتان هم روی کارش متمرکز است.

۴- در فشار جنسی مبالغه کنید

ایجاد کشش و فشار عضلانی حین تحریک جنسی و ارگاسم طبیعی است. این مسئله در هر دو جنس اتفاق می افتد اما در خانمها آشکارتر است. اغراق کردن در این کشش و فشار عضلانی به تشدید ارگاسم کمک می کند.


۵- عضلاتتان را فشرده کنید

منقبض کردن عضلات دور واژن به آوردن خون به دستگاه تناسلی و درنتیجه ایجاد تحریک و ارگاسم کمک می کند. این عضلات همان عضلاتی هستند که موقع ارگاسم منقبض می شوند. فشردن و منقبض کردن این عضلات به تشدید ارگاسم کمک می کند.

۶- سرتان را آویزان کنید

آویزان کردن سر از تخت ارگاسم را تشدید می کند. در برخی از خانمها، اینکار فشار عضلانی تحریک را چند برابر می کند.

۷- متفاوت نفس بکشید

تغییر الگوی نفس کشیدن هم ارگاسم و تحریک جنسی را تشدید می کند.

۸- خودتان هم دست به کار شوید

شما هم می توانید در کنار همسرتان بدن خود را با لمس کردن تحریک کنید. اینکار راه بسیار خوبی برای رسیدن به ارگاسم است.

۹- بالا باشید

برای خانمهایی که می خواهند با رابطه جنسی روی قدرت ارگاسم خود کار کنند، وضعیت زن بالا (زن روی مرد قرار داشته باشد) بهترین وضعیت برای رابطه جنسی است. این وضعیت به زن این امکان را می دهد که کنترل رابطه را در دست بگیرد و درنتیجه بیشترین تحریک را داشته باشد.

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
مطالب مرتبط
پیشنهاد ما