محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18  سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

سکس و رابطه جنسی در زمان پریود چرا خطرناک است؟

خانم‌هایی که نیاز جنسی در دوران قاعدگی برای آنها بیشتر است تا حدی که قادر به کنترل آن نیستند، می‌توانند از طریق رابطه غیر دخولی جهت تامین این نیاز اقدام کنند.

به گزارش سایت  طبتاج  ، میل جنسی در دوره قاعدگی برای اکثر خانم ها بیشتر محسوس می شود و گاها برخی افراد نیز در این دوران اقدام به برقراری رابطه جنسی دخولی می کنند. سوالی که برای خیلی ها پیش می آید این است که علت آنکه گفته می شود در دوران قاعدگی رابطه جنسی دخولی نداشته باشید چیست؟

در زمان پریود یا عادت ماهانه یا همان قاعدگی دیواره های رحمی که جهت لانه گزینی جنین آماده شده است و بافتی پر از عروق در جداره رحم شکل گرفته است ریزش کرده و از طریق دهانه رحم وارد واژن یا مجرای تناسلی شده و خارج می گردد که حتما شما آنرا مشاهده کرده اید

در اینصورت هم دهانه رحم باز است و هم دیواره های رحم بر اثر ریزش زخمی است. در اینصورت برقراری رابطه جنسی باعث خواهد شد تا میکروبها وارد رحم شده و ایجاد عفونت نماید.

د

معمولا عفونت ایجاد شده شدید بوده و عوارض بسیاری برای فرد به جا می گذارد. مثلا این عفونت می تواند باعث چسبندگی های داخل رحمی شود و مانع از بارداری فرد در آینده گردد. یا ممکن است این عفونت منجر به عفونت داخل حفره لگن شود و مشکلات زیادی را برای زن ایجاد نماید. لذا از نظر پزشکی برقراری رابطه جنسی دخولی در این دوران صحیح نیست.

البته از نظر شرعی نیز رابطه جنسی دخولی در دوران قاعدگی حرام است.

اما خانم هایی که نیاز جنسی در دوران قاعدگی برای آنها بیشتر است تا حدی که قادر به کنترل آن نیستند، می توانند از طریق رابطه غیر دخولی جهت تامین این نیاز اقدام کنند.

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
مطالب مرتبط
پیشنهاد ما