محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18  سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

درمان اختلال و مشکل نعوظ با ویاگرای طبیعی

تحقیقات اولیه نشان می‌دهد بدن می‌تواند سیترولین را به اسید آمینه‌ای دیگر به نام آرژنین تبدیل کند. آرژنین تبدیل به اکسید نیتریک می‌شود که می‌تواند عروق خونی را منبسط کرده و جریان خون به آلت تناسلی و در نتیجه نعوظ را بهبود دهد.

به گزارش سایت  طبتاج  مردانی هستند که اختلال نعوظ دارند اما نمی توانند ویاگرا مصرف کنند. پای صحبت هایشان هم که بنشینی از مصرف انواع و اقسام قرص ها و اسپری ها و … حرف می زنند و می گویند دیگر بی خیالش شده ایم و همین بیخیالی زندگی جنسی مان را هر روز سردتر از قبل می کند. در این مقاله قرار است میوه ای را معرفی کنیم که اختلال نعوظ را درمان می کند. همراه ما باشید.

داروهای تجویزی برای اختلال نعوظ مردان معمولاً دوره درمانی طولانی ای داشته و تاثیر یکسانی بر همه ندارند. ظهور ویاگرا برای درمان اختلال نعوظ دنیای پزشکی جنسی را متحول کرد و مشکلات اغلب مردان مبتلا به اختلال نعوظ در اثر بیمای یا افزایش سن را حل کرد.

با این حال داروهای اختلال نعوظ برای همه موثر نیستند و برای برخی افراد با عوارض جانبی همراهند و ممکن است دچار درد قفسه سینه و بیماری های قلبی شوند.

برای مردانی که نمی توانند ویاگرا مصرف کنند، هندوانه یک جایگزین مناسب است و عوارضی هم ندارد.

چرا هندوانه در درمان اختلال نعوظ موثر است

سیترولین موجود در هندوانه به نعوظ بهتر کمک میند. سیترولین اسید آمینه ای است که در فرایند نعوظ دخالت دارد.

ویاگرا با افزایش جربان خون به آلت تناسلی به حفظ نعوظ کمک می کند. سیترولین می تواند همین کار را انجام دهد اگرچه به شیوه ای متفاوت.

تحقیقات اولیه نشان می دهد بدن می تواند سیترولین را به اسید آمینه ای دیگر به نام آرژنین تبدیل کند. آرژنین تبدیل به اکسید نیتریک می شود که می تواند عروق خونی را منبسط کرده و جریان خون به آلت تناسلی و در نتیجه نعوظ را بهبود دهد.

بیشتر غلظت سیترولین در آب هندوانه جمع شده است بنابراین مردانی که می خواهند از هندوانه به عنوان ویاگرای طبیعی استفاده کنند بهتر است آب هندوانه را بنوشند.

در مطالعه انجام شده مردانی که سیترولین مصرف می کردند رابطه جنسی بیشتری داشته و نعوظ بهتری را تجربه می کردند.مطالعه ای که سال ۲۰۱۴ روی موش های نر انجام شد نشان داده، موش هایی که عصاره هندوانه مصرف می کردند تعداد جفت گیری بیشتری داشتند. محققان به این نتیجه رسیدن که هندوانه علاوه بر درمان اختلال نعوظ باعث افزایش میل جنسی هم می شود.

تحقیقات منتشر شده در سال ۲۰۱۷ که به دنبال نقش سیترولین و آرژنین در عملکرد نعوظ بودند نشان دادند سطح این دو اسید آمینه در ۱۲۲ مردی که اختلال نعوظ داشتند پایین بود.

مزایا و مضرات استفاده از هندوانه به عنوان ویاگرای طبیعی

به جز در مواردی که فرد حساسیت یا دیابت داشته باشد می تواند با خیال راحت هندوانه مصرف کند.

مصرف هندوانه در مقادیر زیاد امن است به استثنای افرادی که به این میوه حساسیت دارند.

مصرف هندوانه سطح قند خون را بالا می برد بنابراین افراد مبتلا به دیابت مقدار مناسب مصرف آن را باید از پزشک بپرسند.

هندوانه کم کالری است ولی به هر حال مصرف بیش از حد هر ماده غذایی می تواند منجر به افزایش وزن شود.

هیچ گونه اثر جانبی در تحقیقات انجام شده روی مردان و حیوانات نر در مورد هندوانه گزارش نشده است.

نحوه استفاده از هندوانه به عنوان ویاگرای طبیعی

مطالعه ای که در سال ۲۰۰۵ انجام شد نشان داد هندوانه قرمز سیترولین کمتری از هندوانه زرد یا نارنجی دارد. مقدار سیترولین در پوست هندوانه بسیار بیشتر از گوشت میوه است ولی تفاوتی بین انواع دانه دار و بی دانه آن مشاهده نشد.

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
مطالب مرتبط
پیشنهاد ما