محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18  سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

تقویت میل جنسی زنان با معجزه جملات

کلمه‌ها می‌توانند تقویت کننده قوی برای میل جنسی زنان باشند، اما اغلب به اندازه کافی استفاده نمی‌شوند. حرف‌های مرد این قدرت را دارند که زن را به ارگاسم برسانند، اعتماد به نفس و صمیمیت بین آنها را افزایش دهند و رابطه جنسی را برای هر دو نفر لذت بخش‌تر کنند.

به گزارش سایت  طبتاج   رابطه جنسی بهتر و صمیمیت بیشتر بین زوجین اهمیت زیادی دارد که این امر به روش های ساده ای قابل دستیابی است، مثلا از طریق صحبت کردن.

مهم نیست در حال خوردن یک شام رمانتیک هستید یا در حال برقراری رابطه جنسی با همسرتان، اما بهتر است بدانید در هر موقعیتی خانم ها صحبت کردن و برقراری رابطه کلامی را دوست دارند.

چیزهایی که شاید ندانید!

دکتر تری اربوک( Terri Orbuc) محقق و دانشمند در دانشگاه میشیگان می گوید: برای خانم ها رابطه کلامی مهم ترین عامل برای صمیمیت عاطفی است وصمیمیت نیز پیش شرط لازم برای برقراری ارتباط است

به طور کل مردها دوست دارند از طریق رابطه جنسی ارتباط عاطفی برقرار کنند اما زن ها تمایل دارند یک ارتباط عاطفی داشته باشند تا نیاز به رابطه جنسی پیدا کنند.

معجزه کلمات

دکتر ایان کرنر (Ian Kerner ) نویسنده She Comes First در این باره می گوید: کلمه ها می توانند تقویت کننده قوی برای میل جنسی زنان باشند، اما اغلب به اندازه کافی استفاده نمی شوند. حرف های مرد این قدرت را دارند که زن را به ارگاسم برسانند، اعتماد به نفس و صمیمیت بین آنها را افزایش دهند و رابطه جنسی را برای هر دو نفر لذت بخش تر کنند.


احساسات واقعی خود را بیان کنید

صحبت ها و احساس تان یکی باشد، زبان بدن شما همیشه واقعیت را بیان می کند.

مطمئن باشید اگر احساساتتان با کلماتتان هماهنگ نباشد، زن متوجه خواهد شد.

زن ها در توجه به احساسات دیگران نسبت به مردها از درک بالاتری برخوردارند و در نتیجه با دروغ گفتن به زن ها به موفقیت و حس صمیمیت نمی رسید.

به برخی چیزها توجه بیشتری داشته باشید

با توجه به بعضی چیزها نشان می دهید که به او فکر می کنید و به ویژگی های رفتاری و ظاهری اش توجه دارید. دو جمله «تو زیبا هستی» و «چشم های تو زیباست» کاملا متفاوت هستند و تاثیرات متفاوتی هم خواهند داشت.

صریح باشید و در مورد اصل مطلب صحبت کنید

لازم نیست قبل از هر کاری مدت ها صحبت کنید، بهتر است تمام مسائل را به طور مختصر و مفید و به شکلی صریح بیان کنید.


من بوسه های تو را دوست دارم

برای خانم ها مهم است که بدانند شما بوسیدن او را دوست دارید. زمانی که در مورد بوسیدن او صحبت می کنید، آنچه را واقعا دوست دارید، به زبان آورید.

من وقتی با تو هستم واقعا احساس خوبی دارم

به همسر خود اجازه دهید بداند که شخصی خاص و متفاوت در زندگی شماست، به این شکل می توانید احساسات او را تحریک کنید.

دوستت دارم را از یاد نبرید

در حین رابطه جنسی احساسات خود را بیان کنید و به او بگویید که دوستش دارید. هر آنچه در حین رابطه جنسی باعث تحریک و لذت بیشتری در شما می شود، به راحتی و در همان لحظه بیان کنید. بعد از اتمام رابطه جنسی از همسر خود تشکر کنید و به او بگویید که دوست دارید برای همیشه با او بمانید.

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
مطالب مرتبط
پیشنهاد ما