انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست و مو

بسیاری از خانم‌ها ، موقع انتخاب رنگ لنز مناسب با پوستشان با مشکل روبرو میشوند . خیلی ها رنگی از پیش مشخص شده را انتخاب میکنند زیرا اعتقاد دارند که برایشان مناسب است و از رنگ پوستشان چشم پوشی می کنند؛ ولی این درست نیست و هر پوستی با رنگهای خاصی تناسب دارد که جذابیتش را بیش تر میکند .

 انتخاب رنگ لنز مناسب رنگ پوست 

 

– اشخاص دارای موهای بلوند و روشن

به گزارش سایت طبتاج   برای رنگ موهای بلوند و روشن، طیف انتخاب بسیار زیادی پیش رو دارید که میتواند سبب شود که سایه های چشمتان بیش تر نمایان شوند. از دیدگاه عمومی، انتخاب رنگ لنز آبی برای ایجاد تعادل با موی بلوند، یک انتخاب بسیار مناسب است که حاوی هر دو رنگ تیره و روشن آبی میشود .

 

همچنین لنزهای رنگ سبز روشن، گزینه مناسب دیگری برای ایجاد هارمونی مطلوب با موهای بلوند است که سبب روشنی بیش تر صورت، به ویژه برای چهره های رنگ پریده می گردد. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که رنگ سبز روشن، اثربخشی بیشتری در مقایسه با رنگ سبز تیره خواهد داشت. انتخاب سوم برای ست کردن با موی بلوند، رنگ لنزهای بنفش تیره است که سبب ایجاد جذابیت و زیبایی بسیار زیادی خواهد شد. در درجه بعدی، میتوانید رنگ های عسلی، قهوه ای روشن و یا فندقی را هم مدنظر قرار دهید .

 

راهنمای انتخاب لنز,انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست,انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست و مو

راهنمای انتخاب لنز

 

– اشخاص دارای موهای قرمز و شرابی

به اعتقاد بسیاری، بهترین رنگ لنز برای ایجاد تعادل با رنگ موهای قرمز، رنگ رنگ سبز است. کنتراست بین این دو رنگ، سبب نمایش بیش تر زیبایی و درخشندگی چشم میشود و هر رنگ رنگ سبز تیره ای، کاملا به رنگ قرمز موها می‌اید . اما باید به این نکته توجه داشته باشید که برای ایجاد اعتدال، هرچه رنگ موهای قرمز روشن تر باشد، الزامی است که رنگ لنز تیره تری انتخاب کنید. بعنوان مورد دیگر، رنگ آبی هم، اگر رنگ رنگ سبز انتخابتان نیست، میتواند همین اثربخشی را داشته باشد.

 

– اشخاص دارای موهای قهوه ای

به این دسته از اشخاص، شدیداً پیشنهاد میشود که رنگ لنز قهوه ای تیره را انتخاب نمایند. سایه های موجود در رنگ لنز قهوه ای تیره، تناسب بسیار زیادی با رنگ موهای قهوه ای دارد و یک صورت طبیعی و زیبا را می سازد. رنگ فندقی هم، مورد بسیار مناسب دیگری است که ساختار صورت را حفظ کرده و زیبایی خاصی برای اشخاص دارای موهای قهوه ای ایجاد میکند . اما میتوان رنگ های بسیار روشن هم برای این دسته از اشخاص پیشنهاد نمود که چهره ای خاص و جذاب را به ارمغان می آورد.

 

– اشخاص دارای موهای تیره

مثل رنگ بلوند، این دسته از اشخاص هم طیف انتخاب بسیار گسترده ای دارند. تقریبا هر رنگ لنزی را میتوان با رنگ مشکی و تیره موها ست کرد. علت این امر میتواند وجود تیرگی و کنتراست موجود در رنگ مو جهت تقابل با رنگ لنز برای ایجاد یک ساختار هماهنگ باشد. یک انتخاب بسیار فوق العاده، رنگ لنزهای بنفش تیره با موهای رنگ مشکی است که هرچند امکان دارد عجیب به نظر برسد، ولی چهره ای بسیار خاص و جذاب را برای فرد فراهم میکند . در درجه بعدی، رنگ های آبی و رنگ سبز هم ساختار مناسبی را نتیجه خواهند داد. همچنین واضح است که ترکیب رنگ های تیره لنز با رنگ رنگ مشکی مو، چه جذابیت عمیقی دارد.

 

راهنمای انتخاب لنز,انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست,انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست و مو

بهترین رنگ لنز برای تمام رنگهای پوست

 

انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست 

 

۱. انتخاب لنز برای پوست سفید رنگ و روشن

درصورتی که پوست سفید رنگ و روشنی دارید، واقعا خوش شانس هستید، برای این که هر رنگ لنزی روی صورت شما جلوه ای فوق العاده خواهد داشت. به خصوص لنز های دارای تونالیته آبی و خاکستری رنگ، برای چهره های بور خیره کننده خواهند بود. پوست سفید رنگ همچنین یک زمینه مطلوب برای استفاده از لنز های رنگ روشن است. بطور خاص لنز های درخشانی مانند فیروزه ای، ارغوانی و آبی بسیار روشن پیشنهاد میشوند .

 

۲. انتخاب لنز برای پوست سبزه یا معمولی

درصورتی که سبزه هستید و رنگ چهره تان متمایل به قهوه ای است باید به سراغ رنگ هایی بروید که درخشان تر و روشن تر از رنگ پوست شما باشد. اشخاص سبزه معمولاً بهتر است رنگ های فندقی، رنگ سبز، عسلی، خاکستری رنگ یا آبی تیره را انتخاب کنند. تنالیته های روشن رنگ آبی مثل فیروزه ای یا آبی روشن مورد های خوبی برای افرادی با پوست سبزه نیستند و در پوست هایی به رنگ کاراملی جلوه خوبی ندارند. اگر رنگی های خنثا تری مانند قهوه ای یا خاکستری رنگ را می پسندید اطمینان حاصل کنید که آنها یک یا دو درجه از رنگ سایه چشمتان روشن تر باشند تا بیش تر به چشم بیایند.

 

۳. انتخاب لنز برای پوست تیره

افرادی که رنگ پوست تیره ای دارند، انتخاب های متنوعی خواهند داشت. معمولاً اگر بخواهید چهره ای طبیعی و جذاب داشته باشید، رنگ های گرم بهترین مورد هستند، قهوه ای، فندقی یا لنزی که کمی در لبه ها سایه ای از بنفش دارد، مناسب است. رنگ های دودی هم جذابیت زیادی به صورت شما می بخشند. اگر چهره ای خاص می خواهید که تمامی نگاه‌ها را بخود جذب میکند ، به سراغ لنز های عسلی، تنالیته های پائیزی یا حتی طوسی بروید. از رنگ هایی مانند آبی روشن پرهیز کنید به دلیل آن که با صورت شما همخوانی ندارد.

 

راهنمای انتخاب لنز,انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست,انتخاب لنز بر اساس رنگ پوست و مو

راهنمای انتخاب لنز

 

بهترین رنگ لنز برای تمام رنگهای پوست

استفاده از لنزهایی که سه درجه از یک نوع رنگ را بصورت ترکیبی در خود دارند، برای تمام رنگهای پوست مناسبند. با این وجود، قانون های مشخص و محدودی برای انتخاب رنگ مطلوب وجود ندارد. چیزی که باید در نظر داشته باشید، این است که از انتخاب و تست رنگ های جدید هراسی نداشته باشید.

 

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی
آرایش و زیبایی
جنسی زناشویی آرایش و زیبایی

Twitter Twitter
Instagram Instagram
Telegram Telegram
GitHub Github
RSS RSS
Gmail Email
درباره سایت سرآغاز تماس با من