محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

خانم ها آیا می دانید که چه چیزهایی شعله جنسی آقایون را خاموش خواهد کرد ؟؟تمایلات جنسی زن ومرد

 

به گزارش سایت طبتاج مردها اصلا مثل هم نیستند و سلیقه آن ها در لباس زیر هم مثل به هم نیست. همه چیز به سلیقه مرد شما بستگی دارد. پس با خود وی در این مورد حرف بزنید و ببینید  چه دوست دارد. بر اساس تحقیقات، لباس زیر نقش بسیار مهمی در تحریک مردها دارد.
خانم آیا میدانید که چه چیزهایی شعله جنسی آقایون را خاموش می کند؟ خیلی چیزها اما امکان دارد رفتار یا خصوصیتی که شعله جنسی یک مرد را خاموش میکند ، برای مرد دیگر اینطور نباشد. پس از انجام تحقیقات گوناگون، ما به این نتیجه رسیده ایم. در این مقاله لیستی 10 موردی از مهم ترین چیزها و رفتارهایی که تمایلات جنسی آقایون را متوقف میکند ، گرد آورده ایم. خانم‌ها همیشه به یاد داشته باشید امکان دارد تمامی این موارد شعله تحریک همسر شما را خاموش نکند ولی در هر حال از جمله متداولترین مسائلی است که میتواند منجر به آن شود.

1. زن هایی که مانند پلیس های ترافیک عمل میکنند .
یعنی زنهایی که حین عمل جنسی از مردشان می خواهند کاری را انجام دهد. به عنوان مثال میگویند ، لباسم را آهسته دربیار، اکنون گردنبندمو دربیار، نه نه نه اینقدر صریح، با دستت موهامو نوازش کن، و و و.... بله خیلی از خانم‌ها هستند که موقع رابطه جنسی چنین رفتاری دارند. در تحقیقاتی که ما انجام دادیم مردها از این رفتار بیزار بودند. اما ابراز احساستان درباره ارتباط جنسی با اینکه مانند یک پلیس ترافیک فرمان بدهید، خیلی تفاوت میکند .

2. زنهایی که در بستر، بی تحرک هستند (عکس العمل نشان نمی دهند).
کاملا واضح است که این کدام گروه از خانم‌ها میباشند . خیلی از زنها هستند که صرفا در تخت خواب دراز می کشند و بقیه کارها مسئولیتش با مرد است. قدیم عرف به این شکل بوده است ولی امروز اصلا برای هیچ مردی قابل پذیرش نیست. مردها دوست دارند خانمشان به آن ها عکس العمل نشان دهد. این مهم ترین شکایتی بود که در این تحقیقات مردها از خانم هایشان داشتند.

3. زنهایی که به خودشان نمی رسند.
این مسأله بیش تر مربوط به خانم های متاهل است. خیلی از ما اینطور هستیم. پس از ازدواج آنقدر به خودمان رسیدگی نمی کنیم. چند نفر از شما تابحال این جمله به ذهنتان خطور کرده که" اکنون دیگر زنش هستم الزامی نیست تحت تاثیرش بگذارم." ؟ مطمئن باشید نظر مردها چیز دیگری است. در این تحقیقات، مردها از زنهایی که خودشان را ول کرده و دیگر رسیدگی های لازم را به خودشان نمی کنند، بدگویی می کردند. به عنوان مثال اصلاح نکردن بدن، درست نکردن موها، پوشیدن لباسهای زیر پاره، بوی بد دهان، رسیدگی نکردن به ناخن ها و از این قبیل. پس اندکی برای خودتان وقت بگذارید و همیشه خودتان را مرتب و سرحال نگه دارید.

4. زنهایی که همیشه از خودشان و بدنشان بدگویی میکنند .
باید یاد بگیرید که جسمتان را دوست داشته باشید. این شوهرتان را خیلی تحریک میکند . آن ها از این که بخواهید دائم در خصوص نواقص و اشکالاتتان غر بزنید خسته میشوند .

5. زنهایی که صرفا به شرایط دنیوی مرد توجه دارند.
میدانم که خیلی از شما امکان دارد بگویید که این آخرین چیزی است که به ذهنتان خطور میکند . ولی خیلی از زنها هم هستند که صرفا بخاطر پول مرد با وی ازدواج می کنند . مردها حقیقتاً از این رفتار بیزار هستند و یقیناً حق هم دارند. این خیلی سنگدلانه است.

6. زنهایی که درباره دوست پسرهای قبلیشان حرف میزنند .
این مسأله برای مردها بسیار ناراحت کننده است و آیا میتوانید حق را به آن ها ندهید؟ خواهشاً تاریخچه رابطه خودتان را با مردهای دیگر برای خودتان نگه دارید. درصورتی که شما هم جای وی بودید، یقیناً دوست نداشتید بایستید و وی از دوست دخترهایش برایتان تعریف کند.

7. زنهایی که لباس زیر های زیبا نمی پوشند.
مردها اصلا مثل هم نیستند و سلیقه آن ها در لباس زیر هم مثل به هم نیست. همه چیز به سلیقه مرد شما بستگی دارد. پس با خود وی در این مورد حرف بزنید و ببینید  چه دوست دارد. بر اساس تحقیقات، لباس زیر نقش بسیار مهمی در تحریک مردها دارد.

8. زنهایی که خیلی در بستر حرف میزنند .
این مسأله اندکی برای من عجیب بود زیرا اصلا نمی توانم به ذهنم راه بدهم که امکان دارد فکر کنید، حرف زدن درباره پرداخت قبض ها میتواند سبب تحریک همسرتان در تخت شود. ولی خیلی اشخاص هستند که این رفتار را دارند و خیلی از مردها این را به عنوان یکی از مهم ترین رفتارهایی که تحریک جنسی آن ها را متوقف میکند ، گزارش نموده اند .

9. زنهایی که تظاهر میکنند .
مطمئنم همگی ما یکی دو بار هم که شده اینکار را انجام داده ایم. دربرخی از مراحل زندگی برای این که همسرمان فکر نکند اشکالی دارد، نقش بازی کرده ایم. ولی برای وی بهتر است که به وی واقعیت را بگویید و بگویید که اکنون حال و حوصله رابطه جنسی ندارید تا این که بخواهید برایش تظاهر کنید. خیلی وقت ها زنها آن قدر فکر و خیال در سرشان است که نمی توانند روی رابطه جنسی تمرکز کنند و حوصله رابطه جنسی ندارند و بنابر تحقیقات اغلب مردها میتوانند این مشکل شما را بپذیرند. پس بار بعدی که حوصله رابطه جنسی نداشتید، بجای نقش بازی کردن واقعیت را به همسرتان بگویید.

10. زنهایی که اصلاً آغاز کننده رابطه جنسی نیستند.
این رفتار هم از رفتارهایی است که قدیم کاملا طبیعی بوده است. قدیم این مردها بودند که مدام باید روابط جنسی را آغاز می کردند و نخستین حرکات را انجام می دادند ولی در این دنیای تازه، همه چیز متفاوت شده است . مردهای ما دوست دارند که گاهی هم خانمشان آغاز کننده باشد. اینکار برای خیلی از خانم‌ها دشوار است زیرا از آن اول تصورشان این بوده که نباید خودشان را پائین بکشند و پیش قدم شوند. ولی من این اطمینان را به شما می دهم که با این کار نه تنها خودتان را کوچک نمی کنید، بلکه همسرتان را هم به ادامه رابطه جنسی بیش تر تحریک می کنید.

همان طور که پیشتر گفتیم مردها خیلی با هم تفاوت دارند. این شما هستید که باید خلقیات آن ها را شناخته و ببینید کدامیک از این خصوصیت شعله تحریک جنسی آن ها را خاموش میکند . در این زمینه با خود وی صحبت کنید و از جوابی که امکان دارد به شما بدهد اصلا غمگین نشوید. صرفا تلاش کنید که خودتان را اصلاح کرده و برای بهبود روابط تان بکوشید.

درصورتی که می خواهید همسرتان را از رابطه جنسی متنفرکنید، یا وی را به آن علاقمند کنید، باید تمامی اینکارها را انجام دهید.

ولی درصورتی که می خواهید یک زندگی جنسی کاملا رضایت بخش و خلاق داشته باشید، پس به هیچ وجه نباید کارهای زیر را انجام دهید.

نخست این که، درصورتی که می خواهید حقیقتاً حال و هوای یک رابطه جنسی خوب را از بین ببرید، باید آن را هر هفته، شب جمعه ها ساعت 10 انجام دهید. این میتواند خیلی خسته کننده باشد.

با ایجاد برنامه برای زندگی جنسی خودتان، همه لذت و تفریح آن ها را از بین می برید و آن را هم به یکی دیگر از کارهای روزانه تبدیل می کنید. درعوض باید کاری بکنید که همسرتان را به شور و شوق بیاورید.

یک نباید دیگر برای رابطه جنسی این است که صرفا زمانی به همسرتان دست بزنید که می خواهید ارتباط جنسی داشته باشید. درصورتی که برای ابراز احساس به همسرتان به خودتان زحمت ندهید، همسرتان خیلی زود روابط جنسی با شما را کنار خواهد گذاشت. زیرا دیگر برای وی اشکار خواهد شد که شما وی را صرفا بخاطر رابطه جنسی می خواهید نه چیز دیگر.

احساس چیزی است که بایدهمیشه بین شما رد و بدل شود نه صرفا حین رابطه جنسی. همچنین درصورتی که مدام به یک روش ارتباط جنسی داشته باشید، همان کارهای دائمی و پیشنوازی های دائمی را داشته باشید، این هم برای همسرتان خسته کننده خواهد شد.

تنوع دادن به رفتارهایتان حین ارتباط جنسی و اضافه کردن عنصر هیجان به زندگی جنسیتان، آتش آن را مدام شعله‌ور نگه می دارد. نباید به همسرتان بگویید که زیرا در یک رابطه متعهدانه هستید، از وی انتظار دارید که با شما ارتباط جنسی داشته باشد. اینکار حتماً تحریک وی را متوقف میکند . زیرا روابط جنسی نباید به صورت یک زور و وظیفه درآید.

روابط جنسی تجربه ای است که باید با خشنودی دو طرف انجام شود. درصورتی که بخواهید همسرتان را ناگزیر به برقراری رابطه جنسی کنید، اگر هیچ تمایلی به آن ندارد، مطمئن باشید که دیگر هیچگاه تمایلی به برقراری رابطه جنسی با شما پیدا نخواهد کرد. درصورتی که همسرتان خسته است یا حال و حوصله ندارد، ابداً نباید وی را مجبور به این کار کنید.

یک مسأله دیگر که میل جنسی همسرتان را به کلی از بین می برد ، این است که بدون هیچ مقدمه سازی و پیش نوازی مستقیم به سراغ قسمتی از رابطه جنسی بروید که بسیاربه آن علاقه دارید. صادقانه باید بگویم که اینکار یکی از مهم ترین رفتارهایی است که همسرتان را از رابطه جنسی با شما بیزار میکند .

بهداشت ضعیف
زنها از این که مردشان بوی بد بدهد بیزارند. پیش از این که حتی فکر رفتن در رختخواب با همسرتان به ذهنتان خطور کند، باید دوش بگیرید. همچنین ، کارهایی مانند اصلاح صورت، زدن عطر، پاک کردن گوش ها، و مسواک زدن دندانها هم نباید فراموش شود. با اینکه خیلی از زنها امکان دارد از بوی بدن شما خوششان بیاید ولی بیش از حد آن هم مشمئزکننده است. بوی بد دهان، بالاخص بوی سیر یا پیاز، یکی از مهم ترین علل متوقف شدن تحریک جنسی در خانم هاست.

سست نباشید
یک واقعیت ساده درباره رابطه جنسی این است که زنها دوست دارند با مردهایی رابطه جنسی داشته باشند که حقیقتاً مانند مردها رفتار کنند. درصورتی که در اتاق خواب مثل اواخواهرها برخورد کنید، مطمئن باشید که اصلاً کششی به شما پیدا نخواهد کرد. از جمله این رفتارها این است که از وی سوال کنید، آیا از رابطه جنسی لذت می برد یا نه یا این که از انجام کارهای تازه واهمه داشته باشید.

خشونت بی اندازه
خشونت از ویژگیهایبدی است که میتواند کشش خانمتان را تحت‌تأثیر قرار دهد. درصورتی که وی خیال کند که صرفا به فکر لذت خودتان هستید مطمئن باشید که اصلاً لذتی از رابطه جنسی با شما نخواهد برد. با اینکه زنها از مردهایی خوششان می‌اید که با اعتماد به نفس عمل میکنند ولی نباید اصلاً در برخورد خود با آن ها بیش از حد خشونت به خرج دهید. آرام و در عین حال محکم باشید و قبل از اینکه هر مدل رفتار خشونت آمیز را آغاز کنید، اطمینان یابید که وی به آن علاقه دارد. در غیر این صورت شعله و کشش وی را به کلی خاموش خواهید کرد.

رفتارهای عجله ای
بدون مقدمه رفتن سر رابطه جنسی یکی از عواملی است که کشش طرف شما به ارتباط جنسی را کاهش میدهد . درصورتی که شما هم یکی از آن مردهایی هستید که فکر می کنید ارتباط جنسی اصلا نیازی به آغاز و پیشنوازی ندارد و میتوانید بدون آن به سرعت به سراغ قسمتی بروید که خودتان بیش تر می خواهید، مطمئن باشید که صرفا همسرتان را غمگین خواهید کرد. پس درصورتی که وی هم خیلی در رفتارش با شما خوب نبود، دیگر شکایت نکنید زیرا این عمل حقیقتاً برای وی رنج آمیز است. زنها برای تحریک شدن احتیاج به عشق دارند و برای آن ها پیش نوازی و مقدمه به همان میزان عمل اصلی اهمیت دارد.
برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی