محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

بهترین پوزیشن های جنسی برای مردان و زنان چاق

برقراری رابطه زناشویی مطلوب، با جریان گردش خون ، سالم بودن سیستم عصبی و زیبایی اندام زنان و انتخاب لباس زیر تحریک کننده ارتباط نزدیکی دارد و از همین رو به گفته کارشناسان : آرامش شریک جنسی ، ورزش منظم روزانه در کنار برنامه غذایی صحیح و خواب کافی ، همواره ضرورت دارد.

به گزارش سایت  طبتاج  ، اگر در رابطه جنسی، زن بیش از اندازه چاق باشد و یا چاقی او به گونه ای باشد که چربی زیاد ، فقط از کمر به پایین او باشد، آمیزش دشوار است . در مواردی هم و در برخی وضعیت ها ، دخول آلت تناسلی مرد در مهبل زن غیرممکن خواهد بود. از سوی دیگر ، کلافه شدن و عوامل عصبی و ذهنی نیز ، برقراری رابطه ی زناشویی افراد چاق را به مخاطره می اندازد. لطفا با راستینه همراه باشید.

رابطه جنسی دلپذیر و لذتبخش :

برقراری رابطه زناشویی مطلوب، با جریان گردش خون ، سالم بودن سیستم عصبی و زیبایی اندام زنان و انتخاب لباس زیر تحریک کننده ارتباط نزدیکی دارد و از همین رو به گفته کارشناسان : آرامش شریک جنسی ، ورزش منظم روزانه در کنار برنامه غذایی صحیح و خواب کافی ، همواره ضرورت دارد.

رابطه جنسی افراد چاق :

در اینگونه موارد ، قرار داشتن چربی در شرمگاه و لب های فرج و جلو ران ، آنچنان بر ضخامت قسمتهای گوشتی یا نرم فرج می افزاید که آلتی با اندازه معمولی فقط در لابلای لب ها جای می گیرد و فقط کلاهک آن به دهانه مهبل می رسد.

بی گمان نزدیکی در وضعیت از عقب به جلو نیز ، به سبب برآمدگی و بزرگی زیاد کفل ها و باسن میسر نیست. تازه در تمامی این موارد، به فرض آنکه مرد با سعی و تلاش و با آلت تناسلی خود تا حدی در مهبل نفوذ کند، کلیتوریس که در چربی و ضخامت لب ها مخفی شده است تحریک نمی گردد !

در این موارد دشواری هنگامی به حداکثر می رسد که زن بسیار قد کوتاه و اندام آمیزشی و لگن او به اصطلاح گرد و قلنبه باشد.

بهترین وضعیت برای رابطه جنسی زن چاق :

بهتر است از وضعیت هایی استفاده شود که در آنها اندام آمیزشی زن کاملا آشکار و مهبل به حداکثر کوتاه می شود، برای این منظور خم شدن کامل زانوی زن همراه با تکیه کامل ران ها به شکم و سینه های زیبا در حالی که دو پا کاملا از هم گشوده است، توصیه می شود.

بهترین وضعیت برای رابطه جنسی مرد چاق :

چاقی مرد همراه با لاغری زن کمتر ایجاد اشکال می کند. یکی از دشواریها در این مورد آنست که سنگینی زیاد مرد بر زن تحمیل می شود و از این جهت سفارش می شود که مرد کاملا بر آرنج یا بهتر است بر دست ها و زانوی خود تکیه کند.

باید توجه داشت که آلت مرد چاق هیچگاه کوچکتر از افراد عادی نیست و نیز هیچگاه چربی در زیر پوست آلت جمع نمی شود که آنرا کلفت تر از اندازه عادی نماید.

یکی از بهترین وضعیت هایی که در این مورد قابل سفارش است وضعیت لب تختی است منتها در این هنگام بهتر است زن به پشت در لبه تخت بخوابد و در صورتی که کناره آزاد تخت ، به دیوار یا میز و حائل دیگری نزدیک باشد پاهای خود را بر آن تکیه دهد و مرد در حال ایستاده میان دو پای زن قرار گیرد.

سخن پایانی

به خوبی می دانیم که از گذشته تاکنون ، بسیاری از اختلالات ایجاد شده در بدن زن زیبا به نوعی با وزن بالا در ارتباط است … از همین رو می بایست از همان ابتدا کودکانمان را به خوردن غذاهای مفید عادت دهیم و از همان دوران کودکی نسبت به چاقی آنها حساس باشیم و از اضافه وزن شان با ورزش جلوگیری کنیم.

جدا از بحث افزایش بروز بیماریها در افراد چاق ، بارها شنیده و دیده ایم که این افراد در لباس پوشیدن با مشکلاتی روبرو بوده اند مثلا شلوار یا جوراب شلواری از پای آنها بالا نیامده است و بلوز و دامن های زیبایی که متاسفانه نمی توانند بپوشند و احساس خرسندی کنند!

خواندن مطالب پایین نیز برای شما توصیه می شود :

  1. علت افزایش وزن و چاق شدن بعد از ازدواج

  2. روش های چاق کردن و جوانسازی واژن زنان

  3. بهترین پوزیشن های جنسی برای مردان و زنان چاق

  4. تاثیر رابطه جنسی زناشویی بر لاغری و چاقی بعد از ازدواج

تهیه و تنظیم در مجله آموزش جنسی و زناشویی طبتاج http://tebtaj.ir

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی