• دسته‌بندی نشده
  • 0

تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون پذیرش دستیار تخصصی 

تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون پذیرش دستیار تخصصی به گزارش فروشگاه تجهیزات پزشکی تیباج tebaj به نقل از  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد حسین پورکاظمی رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی درباره تمدید مهلت ثبت‌نام چهل و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی عنوان کرد: برای افرادی که در فرصت‌های قبلی موفق به ثبت نام نشده‌اند، از ساعت ۱۰ صبح شنبه ۱۹ اسفند ماه تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۰ اسفند ماه این فرصت ایجاد شده است.

وی ادامه داد: افرادی که هزینه ثبت‌نام را پرداخت و کد پیگیری را دریافت کرده‌اند، ولی موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، می‌توانند با همان کد پیگیری ثبت‌نام را انجام دهند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس www.sanjeshp.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

پورکاظمی تاکید کرد: فرصت ثبت‌نام این آزمون به هیچ وجه تمدید نخواهد شد و این فرصت نهایی برای ثبت‌نام و شرکت در آزمون دستیاری تخصصی است.

وی تصریح کرد: آزمون کتبی راس ساعت ۹ صبح روز پنج‌شنبه ششم اردیبهشت ماه ۹۷ به صورت همزمان در دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار می‌شود.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *