• دسته‌بندی نشده
  • 0

آمادگی نیروهای فوریت پزشکی اسدآباد در چهارشنبه آخر سال/آسیب‌دیدگی ۶ نفر در حوادث سال گذشته

به گزارش فروشگاه تجهیزات پزشکی تیباج tebaj به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا امیر قبادی در گفت‌وگو با خبرنگار آوای سیدجمال؛ از آمادگی نیروهای فوریت پزشکی شهرستان اسدآباد در امدادرسانی به مردم در حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال خبر داد و گفت: کارکنان مرکز شهری و پایگاه‌های جاده‌ای فوریت پزشکی به تعداد 10 نفر نیروی عملیاتی و یک نفر فرمانده عملیات مستقر در مرکز و دو کد پشتیبان به‌صورت آنکال هستند که  24 ساعته در خدمت همشهریان خواهند بود.

وی تصریح کرد: ما آمادگی خود را در زمان بروز حوادث داریم اما توصیه می‌کنیم خانواده‌ها جهت استقبال از سال نو مراقب سلامتی خود و بالأخص فرزندان خردسالشان که آسیب‌پذیرترین و دیگر هموطنان در این شب پرحادثه باشند تا شاهد آغاز سال نو توأم با آرامش و نشاط باشیم.

سرپرست فوریت‌های پزشکی اسدآباد با اشاره به اینکه سال گذشته درمجموع ۶ نفر از همشهریان دچار حوادث مرتبط با چهارشنبه آخر سال شدند، گفت: این افراد از نواحی دست پا و صورت دچار سوختگی و آسیب شده بودند.

وی تأکید کرد: امیدواریم امسال با رعایت نکات ایمنی وعدم استفاده از مواد محترقه در این روزها شاهد کاهش این آمار باشیم.

قبادی با تأکید بر اینکه باید عدم استفاده مواد محترقه خطرناک در بین خانواده‌ها فرهنگ‌سازی شود، گفت: البته مسئولان نیروی انتظامی نیز با همکاری شهرداری نیاز است که با چند نقطه از شهر برای حضور مردم مکان یابی کنند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *